Kalendarze FOLK 2017 w tradycyjne ludowe wzory

Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory z wycinanki łowickiej na czarnym tle
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory z wycinanki łowickiej na białym tle
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory z wycinanki łowickiej z kogutem
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory jak chusta góralska
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory hafty kaszubskie
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory opolskie kroszonki
Notes z tradycyjnym kujawskim wzorem ludowym
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory wycinanka kurpiowska
Kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory

Kalendarz książkowy, na przykład kalendarz FOLK 2017 w ludowe wzory, niezaprzeczalnie jest bardzo przydatnym narzędziem biurowym w naszej codziennej pracy, ułatwia nam planowanie i organizację czasu.

Kalendarze folk 2017, jakie proponuje Folkstar ozdobione są pięknymi wzorami ludowymi, inspirowane są wycinankami z regionu łowickiego, góralskiego, kaszubskiego, opolskiego, kujawskiego oraz kurpiowskiego. Ich różnorodność i bogata kolorystyka z pewnością przypadnie do gustu nie jednemu fanowi polskiego folkloru.

Poza swoją funkcją kalendarz może pełnić także inne role, na przykład wyjątkowo ładnie prezentuje się w kobiecej torebce, szczególnie gdy ozdobiony jest pięknym ludowym wzorem z opolskich kroszonek, jaki ma u siebie folkstar.pl.

W męskim otoczeniu, mimo że jego forma jest tradycyjna, prezentuje się nowocześnie z uwagi na swój niebanalny design. Zwłaszcza oryginalny wzór wycinanki łowickiej z kogutami czy klasyczna stonowana wersja z wycinanki kurpiowskiej.

Folkowy kalendarz zapewne spodoba się także dzieciom z uwagi na bogatą kolorystykę, która przyciąga oko każdej małej istoty. W tej roli idealnie sprawdzi się kalendarz łowicki, opolski oraz kaszubski. Nie koniecznie musi im służyć tak jak przewiduje to jego funkcja, dzieci są bardzo kreatywne i bez wątpienia znajdą dla niego właściwe zastosowanie. Kalendarz może się na przykład sprawdzić jako kolorowanka, może być też albumem z naklejkami ulubionej postaci lub czymkolwiek innym co wpadnie do głowy dziecka.

W gronie naszych babć z pewnością będzie cieszyć oko wzór góralski lub łowicki z uwagi na piękne ludowe wzory, przypominające naszą Polską tradycję.