Ranking – gwiazdkowe prezenty dla mężczyzn

Eleganckie spinki męskie z folkowym akcentem
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Folkowe skarpety męskie
Szelki w ludowe wzory
Eleganckie spinki męskie z folkowym akcentem
Kubek w ozdobnym pudełku
Kalendarz książkowy w kurpiowskie wzory ludowe
Krówki w ozdobnym pudełku
Drewniane szachy
Ludowe krawaty męskie
Męski t-shirt z kogutem łowickim
Folkowe nakładki na tablice rejestracyjne

Prezenty dla mężczyzn, lubiących ludowe klimaty

Prezenty dla mężczyzn

Prezenty kupione? Nie? A przecież święta Bożego Narodzenia tuż – tuż. Wszystkim zwlekającym wciąż z zakupami, spieszymy z pomocą – co wybrać na idealny prezent pod choinkę? Oczywiście w klimacie folk! W drugiej części naszych świątecznych rankingów doradzamy, co kupić ukochanym mężczyznom. Mamy nadzieję, że uda Wam się zainspirować i wybrać coś odpowiedniego 🙂

1. Dla mężczyzn przywiązujących wagę do detali

Kolorowe skarpetki z różnymi motywami zyskują coraz szersze powodzenie także wśród „płci silnej”. W naszej ofercie znajdziecie kilka propozycji dla mężczyzn, dbających o detale swojego ubioru.

9c972f1466fd17a710b2943ed078eede

2. Dla oryginalnych hipsterów (i nie tylko!)

Szelki są nieodłączną częścią garderoby niektórych panów 😉 Mogą być hipsterskim dodatkiem, ale mogą stanowić również nieodzowną pomoc w przytrzymaniu niesfornych spodni – na wesoło i w folk-klimacie!

20477c3628eca6120fbadec52a2e5c5b

3. Dla mężczyzn lubiących się wyróżniać

Kto powiedział, że ludowe T-shirty są damską domeną? My stanowczo temu zaprzeczamy! Skoro kobiety mogą nosić szelki, to my proponujemy panom folk-koszulki. Do wyboru, do koloru – dzięki nim, na pewno wyróżnią się w tłumie.

6f84d69ac769a409fc7befd6960d1833

4. Dla mężczyzn eleganckich

Dyskretny folk – dodatek stanowią spinki do mankietów. Mogą być wykorzystane przy różnego rodzaju uroczystych okazjach: od chrzcin, poprzez ślub, po formalne spotkanie biznesowe. Nienachalne, eleganckie, a przy tym – jak zawsze – oryginalne.

45f1c515e078bfc998bfd59bd78c9b81

5. Dla mężczyzn zorganizowanych

Twój ukochany pracuje w wielkiej korporacji? A może prowadzi własną firmę? Tata czy brat wciąż zapominają o ważnych rocznicach i wydarzeniach rodzinnych? Dzięki folk – kalendarzom, żadna data nie umknie niezauważona. Kurpiowskie wzory będą idealne – nie „babskie” kwiaty, ale piękne, czarno-białe leluje.

kalendarz-ksiazkowy-folk-2018-kurpiowski-0681

6. Dla fanów kawy lub herbaty

Po wyczerpującym dniu w pracy nie ma nic bardziej relaksującego, niż usiąść przed telewizorem lub przy dobrej książce, z kolorowym kubkiem parującej herbaty bądź gorącej kawy. Dla wszystkich fanów rozgrzewających napojów polecamy folkowe kubki.

kubki-0145

7. Dla panów lubiących intelektualne wyzwania

To dopiero gratka! Szukasz prezentu dla dziadka? A może i tata lubi trochę pogłówkować? Wieczorne, zimowe (i nie tylko) wieczory można spędzić przy partyjce szachów. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż intelektualny wysiłek, połączony z rozrywką.

5a58b8ec12d11c9dd1a6d12d9dcb809b

8. Dla fanów motoryzacji

Dla wielu panów, samochody są ich oczkiem w głowie. Dbają o nie niejednokrotnie bardziej niż o samych siebie. Jeśli wśród waszych bliskich znajdzie się taki motoryzacyjny freak* możecie kupić mu ramkę na jego tablicę rejestracyjną. Łowicka, kaszubska czy kurpiowska – do wyboru, do koloru!

cfc3302bcdeae94719d86c5eb0a6165c

9. Dla miłośników słodkiego co-nieco

Pyszna, aromatyczna herbata, zagryziona porcją świeżych, pachnących krówek – czyż może być coś przyjemniejszego dla miłośnika słodkości? Polecamy wszystkim panom-łasuchom. A pozostałe po nich pudełko można praktycznie wykorzystać jako fantazyjny schowek np. na drobne śrubki albo drobne oszczędności 😉

5e15e2321fcf245dff0a876b59820436

10. Dla dowcipnych elegantów

Zbliża się wesele albo inna, wesoła rodzinna uroczystość? A może karnawał? Zamiast nudnego, jednolitego krawatu proponujemy haftowane w ludowe wzory folk-krawaty! Wasi mężczyźni, o ile mają do siebie dystans, podbiją dzięki niemu niejedną imprezę 😉 PS. Część z nich jest na gumce, w razie czego, można uniknąć karkołomnego wiązania 🙂

Prezenty dla mężczyzn

Jakikolwiek wybierzecie prezenty dla mężczyzn, cała Folkstarowa załoga życzy Wam i obdarowanym przez Was panom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 

*freak [ang.] – fanatyk, miłośnik