Ranking – gwiazdkowe prezenty dla najmłodszych

Drewniane folk puzzle
Zobacz galerię 11 Zdjęć
Książka kolorowanka folkowa
Piórnik w łowickie wzory ludowe
Drewniane folk puzzle
Drewniana zabawka - traktor z przyczepą
Edukacyjna zabawka z drewna - szachy
Drewniana zabawka - pochylnia - schodzący baranek
Tradycyjna zabawka ludowa - stukający dzięciąłek
Tradycyjna zabawka ludowa - pukawka
Folkowa piłka nożna
Tradycyjna zabawka drewniana - pchajka - Karuzela kaczek
Lalki w strojach ludowych

Prezenty dla najmłodszych w folkowym klimacie

Prezenty kupione? Nie? A przecież święta Bożego Narodzenia tuż – tuż. Wszystkim zwlekającym wciąż z zakupami, spieszymy z pomocą – co wybrać na idealny prezent pod choinkę? Oczywiście w klimacie folk! W trzeciej i ostatniej części naszych świątecznych rankingów doradzamy, co kupić naszym najmłodszym pociechom. Mamy nadzieję, że uda Wam się zainspirować i wybrać coś odpowiedniego 🙂 Gama propozycji jest naprawdę różnorodna, zapraszamy!

 

1. Dla małych artystów

Twoje dziecko nie rozstaje się z kredkami i najchętniej cały czas pokrywałoby świat wokół siebie barwami? Zaproponuj mu folkową kolorowankę. Nie ma nic bardziej kolorowego w polskiej kulturze niż ludowe stroje i tkaniny, niech więc użyje wzorów albo swojej wyobraźni i przywróci tym obrazkom wszystkie barwy!

ksiazka-kolorowanka-folkowa-polskie-wzory-ludowe-2918

2. Dla pilnych uczniów

Gdyby w plecaku Twojego dziecka walały się bez ładu i składu różnorakie przybory szkolne: ołówki, długopisy, linijka, gumka itp., warto zafundować mu pod choinkę kolorowy, folkowy piórnik. Teraz wszystko znajdzie swoje miejsce, a Ty zaoszczędzisz sobie pytań w stylu „Mamo, a widziałaś mój długopis…?” 🙂

dc7e6bce61bf1647144cf8063318b8a1

3. Dla smyków pełnych cierpliwości

Puzzle nie są łatwym wyzwaniem, ale efektownie rozwijają umysł! Jeśli masz w domu cierpliwe dziecko, lubiące zabawę w pojedynkę, proponujemy wsunąć pod choinkę paczuszkę z drewnianymi puzzlami, przedstawiającymi ludowe wzory. Będą to świetne prezenty dla każdego malucha.

tradycyjna-zabawka-ludowa-drewniane-puzzle-wzor-lowickie-koguty-2642

4. Dla miłośników motoryzacji

Nie tylko plastikowe samochodziki mogą zainteresować nasze maluchy. O wiele ciekawsze są te wykonane z drewna. Wpisują się też w modny trend „eko”. Proponujemy drewnianą ciuchcię z wagonikami. Można ją pomalować wedle pomysłu Twojego szkraba 🙂

795b2ee8e62595d599f9ae51b164afe1

5. Dla lubiących trochę pogłówkować

Mówią, że szachy to gra królewska. Warto zapoznać z nią bliżej swoje pociechy. Nie tylko zyskamy ich zainteresowanie, ale także rozwiniemy inteligencję oraz cierpliwość. To świetna alternatywa dla popołudni spędzonych przy telewizorze czy komputerze.

tradycyjna-zabawka-ludowa-szachy-drewniane-goralskie-brazowe-2763

6. Dla wielbicieli oryginalnych zabawek

Twoje dziecko znudziło się kolejną lalką? Nie może już patrzeć na samochodziki? Proponujemy zaproponować mu zabawki ludowe: pochylnię lub dzięciołka! Gwarantujemy, że ta nowość, będzie to dla nich nie lada atrakcją.

tradycyjna-zabawka-ludowa-eko-folk-pochylnia-z-barankiem-6598

 

 

 

tradycyjna-zabawka-ludowa-dzieciolek-stukacz-czarny-8409

 

7. Dla tych, co lubią hałasować

Zamiast pistoletów czy karabinów, proponujemy ludowe zabawki zwane pukawkami. Ostrzegamy jedynie, że wystrzelony korek robi dużo hałasu 😉

b6646390d9a124daa1e3ae2c4776ec37

8. Dla małych piłkarzy

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej tuż, tuż, a wiosną zaczyna się piłkarski sezon, dlatego dla wszystkich małych piłkarzy, mamy w ofercie piłkę nożną w folkowe wzory.

80fc210de2da6940c3197b08c0e8e816

9. Dla ciekawych świata przyrodników

Wesołe kaczki będą obracać się podczas pchania. Masz w domu małego sympatyka przyrody, zatrzymującego się przy każdym zwierzątku? Karuzela kaczek sprawdzi się idealnie – będzie uczyć i bawić. A przy okazji – jest to produkt ekologiczny 🙂

tradycyjna-zabawka-ludowa-drewniana-karuzela-kaczek-do-pchania-3190

10. Dla dziewczynek-tradycjonalistek

Rozwijające wyobraźnię i wrażliwość zabawy lalkami w strojach ludowych z różnych zakątków Polski, stworzą dodatkowo pretekst do rozmowy o rodzimym folklorze i naszej kulturze.

Prezenty lalki ludowe

Jakikolwiek prezent wybierzecie, cała Folkstarowa załoga życzy Wam i obdarowanym przez Was smykom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!